ArchiwumPrzysięga żołnierzy Obrony Terytorialnej na krośnieńskim Rynku

Dodano dnia: 31.10.2017

W dniu 29 października 2017 r. odbyła się na krośnieńskim Rynku przysięga kolejnych 380 żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Łukasza Cieplińskiego. W uroczystości udział wzięli m.in. wiceminister Obrony Narodowej – prof. dr hab. Wojciech Fałkowski oraz poseł na Sejm RP Piotr Babinetz. Mimo niesprzyjającej pogody wielu Krośnian bardzo życzliwie przyjęło nowych polskich żołnierzy.
Materiał filmowy zamieszczamy dzięki uprzejmości: TV KrosnoNowy Radny Prawa i Sprawiedliwości w mieście Krośnie

Dodano dnia: 27.10.2017
Radny Łukasz KWOLEK
Radny Łukasz KWOLEK

Dzisiaj, 27 października 2017 r., podczas 50. sesji Rady Miasta Krosna doszło do zmiany w jej składzie. Mandat radnego Bogdana Józefowicza wygasł w związku z objęciem przez niego 5 lipca br. prezesury Zarządu Klubu Sportowego KARPATY Krosno. Pierwszy w kolejce do objęcia mandatu – Adam Skiba – 18 lipca br. został powołany na Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. W związku z tym mandat ten przypadł Łukaszowi Kwolkowi, który otrzymał w ostatnich wyborach samorządowych 135 głosów, zajmując 4. miejsce na 14-osobowej liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu Os. Traugutta – Dz. Polanka – Dz. Suchodół.
Przypominamy tekst notki naszego radnego z 2014 r.:
35 lat, mgr politologii, były asystent europosła Tomasza Poręby, z-ca kierownika ds. Marketingu Wód Uzdrowiska Rymanów-Zdrój, ławnik Sądu Rejonowego, członek Zarządu Osiedla Traugutta, były wiceprezes OZS „Guzikówka”, społecznik – wolontariusz, były sędzia piłkarski, członek PiS.
Łukaszowi życzymy satysfakcji z pracy w krośnieńskim samorządzie i sukcesów w realizacji postulatów mieszkańców oraz programu Prawa i Sprawiedliwości.

Zapoznaj się z pełnym składem Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Miasta KrosnaPrezentacja projektu Ustawy o jawności życia publicznego

Dodano dnia: 27.10.2017

Minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński i Sekretarz Kolegium do Spraw Służb Specjalnych Maciej Wąsik zaprezentowali w Kancelarii Premiera projekt Ustawy o jawności życia publicznego.Oświadczenie liderów Zjednoczonej Prawicy

Dodano dnia: 23.10.2017Czy POzwolimy im na więcej?

Dodano dnia: 23.10.2017Beata Szydło o przyjętym przez rząd projekcie budżetu na 2018 rok

Dodano dnia: 30.09.2017

"To dobry ambitny budżet, który realizuje nasze sztandarowe programy, m.in. Program Rodzina 500 Plus, Mieszkanie Plus oraz darmowe leki dla seniorów" – powiedziała premier Beata Szydło na konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów, na którym przyjęto projekt budżetu na 2018 rok.Światowy Dzień Sybiraka w Krośnie

Dodano dnia: 16.09.2017Spotkanie z osobami pokrzywdzonymi przez wymiar sprawiedliwości

Dodano dnia: 16.09.2017

"Nie cofniemy się przed wprowadzeniem zmian dotyczących wymiaru sprawiedliwości. To jest potrzebne polskiemu państwu i polskim obywatelom" – zapewniła premier Beata Szydło po spotkaniu z osobami pokrzywdzonymi przez sądy, które odbyło się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w piątek 15 września 2017 r.

www.sprawiedliwesady.pl
Filmiki z kampanii Polskiej Fundacji Narodowej
Polska Fundacja NarodowaWspomnienie o śp. Adolfie Hejnarze


Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 10 września 2017 r. zmarł w Krośnie ADOLF HEJNAR (lat 81) - w latach 1994-2002 Radny Miasta Krosna z ramienia Podkarpackiego Forum Prawicy i Akcji Wyborczej Solidarność. Serdeczny wobec ludzi i zawsze zaangażowany w sprawy naszego miasta.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 13 września na cmentarzu komunalnym w Krośnie i rozpoczną się Mszą Świętą w Kościele św. Piotra i Jana o godz. 13.30.


Poseł Piotr Babinetz oraz Prawo i Sprawiedliwość w KrośnieZapraszamy na Miesięcznicę Smoleńską w Krośnie z Karolem Cierpicą

Dodano dnia: 07.09.2017Beata Szydło podczas obchodów 78. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Dodano dnia: 07.09.2017


« Nowsze wiadomości

Starsze wiadomości »